NEDEN? FİKİR GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI

NEDEN FİKİR GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI


1: ÖNCELİKLE ÇALIŞANLARIN KONULARINA HAKİM KİŞİLERDEN OLUŞMASI KARİYERİNİ İSPATLAMIŞ KİŞİLER OLUŞU DOKTORLARDAN VE TSK PERSONELİNDEN SONRA ETİK KURALLARA TAM VE EKSİKSİZ UYACAĞINI TAAHÜTNAME İLE İMZALAMIŞ DÜZENLENEN TÖRENLE DE HERKESİN HUZURUNDA YEMİN ETMİŞ KİŞİLERDEN OLUŞMASIDIR.


2: KURUMSALLIĞI EKSİKSİZ UYGULAMASI


3: MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ EN ÖNDE TUTMASI


4: MÜŞTERİSİNE YAPAMAYACAĞI İŞLER İÇİN SÖZ VERMEMESİ VE VERDİĞİ SÖZLERİN ARKASINDA DURUP GEREĞİNİ YAPMASI


5: DOGRU STRATEJİLERLE HIZLI SONUCA GİTME


6: BU GÜN TÜRKİYENİN EN BÜYÜK KURUMSAL FİRMASIYIZ DİYENLERİN BİLE OFİSLERİNDE 5-6 KİŞİYLE ÇALIŞTIKLARINA BAKARSAK BODRUM BÖLGESİNDE (BODRUM  MERKEZ, GÜMBET, BİTEZ, ORTAKENT, YAHŞİ, TUGUTREİS, AKYARLAR, KADIKALE, GÜMÜŞLÜK, YALIKAVAK, GÜNDOGAN, TÜRKBÜKÜ, TORBA VB.) 12 SEMTTE 15 KİŞİYLE ÇALIŞTIKLARIDIR Kİ BU KADARDA YOKTUR FİKİR GAYRİMENKUL TÜRKİYEDE  UYGULAMAYA  SOKTUĞU İŞ ORTAGI SİSTEMİYLE  GELİŞTİRDİĞİ  SİSTEMLE  HER MAHALLE İÇİN 10 KİŞİLİK GRUPLAR OLUŞTURMUŞ YAKLAŞIK BODRUM İÇİN 250 KİŞİYLE  SİZLERE HİZMET VERMEKTEDİR. BUDA ÇOK HIZLI SONUÇ ODAKLI BİR EYLEMDİR


7: BUNUN YANI SIRA TEKNOLOJİ EN ÜST DÜZEYDE BİLGİSAYAR MÜHENDİSİMİZ TARAFINDAN İZLENMEKTE VE ANINDA GEREKLERİ YERİNE GETİREREK HIZLI SONUÇLARA ULAŞILMAKTADIR.


8: SÖZLEŞMELİ OLARAK SATIŞINI ÜSTLENDİĞİMİZ HER GAYRİMENKUL İÇİN 2 DOSYA AÇIYORUZ VE BU DOSYAYA GAYRİMENKULLE ALAKALI TÜM ÇALIŞMALAR AYRINTILI OLARAK İŞLENİR VE MAL SAHİBİNE DETAYLI OLARAK HAFTALIK RAPORLA SUNULUR.


9: SATIŞINI  ÜSTLENDİĞİMİZ  GAYRİMENKULE  AİT TİRAJI EN YÜKSEK OLAN 3 GAZETEYE  AYRI AYRI  AYLIK OLARAK 12 SATIŞ İLANI VERİLİR VE GÜNLÜK OLARAK ÇIKAN İLANLAR DOSYADA MUHAFAZA EDİLİR (GENELDE DİĞER EMLAKÇILAR EMLAKIN BULUNDUĞU YERE BİR TABELA ASAR MÜŞTERİNİN ORADAN ARAMASINI BEKLER VE İNTERNETE VERİR MASRAF ETMEDEN SATMAYA ÇALIŞIR BUDA DAİRENİN GEÇ SATILMASINA VEYA SATIŞI ŞANSA BIRAKMAKTIR MAL SAHİBİNİN ZARARINADIR) SÖZLEŞMEDE SATIŞTA NELERİN OLACAĞI DETAY DETAY YAZILIR FİRMA OLARAK SÖZ VERDİKLERİMİZİ YAPMAZSAK DOSYA İLE BELGELEYEMEZSEK SATIŞ DEGERİNİN %3 ORANINDA MAL SAHİBİNE TAZMİNAT ÖDEMEYİ KABUL EDEN TEK FİRMAYIZ.


10: SATIŞINI ÜSTLENDİĞİMİZ GAYRİMENKUL İÇİN BÖLGESEL TEMSİLCİLERİMİZİN DIŞINDA TÜM TÜRKİYE DE SONUÇ ODAKLI SATIŞ STRATEJİLERİNİ EKSİKSİZ UYGULARIZ.


11: SATICI VE ALICI ARASINDA TAM BİR KÖPRÜ OLUR OBJEKTİF ÇALIŞIR ALIŞ VERİŞTE TERAZİNİN KEFELERİNİN EŞİT OLMASI NA ÖZEN GÖSTEREK HER İKİ TARAFINDA KARLI ÇIKMASINI SAĞLARIZ.


12: BU GÜN SATICI OLAN YARIN ALICI OLACAKTIR VE BİZ MÜŞTERİLERİMİZLE UZUN SÜRELİ HATTA TORUNLARINA KADAR SÜRECEK BERABERLİKLER YAŞAMAK VE SİZE ÖZEL GAYRİMENKUL DANIŞMANINIZ OLMAK İÇİN VARIZ.


BİZİ TERCİHİNİZDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ