Bodrum'da Emlak (Çalışma prensiplerimiz)

FİKİR GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞININ ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

1-Fikir gayrimenkul öncelikle tüm çalışmalarında geleneklerimize bağlı kalarak hukuk ve ahlak kurallarının dışına çıkmadan şeffaf, doğru hizmet anlayışıyla çalışacaktır.


2-Fikir gayrimenkul çalışanları konusunda uzman kişilerden kurulu olup öncelikle her müşterinin yerine kendini koyacak yani empati yapacak kendisine yapılmasını istemediği hiçbir davranışı ve işi günü kurtarma adına müşterisine yapmayacaktır.


3-Fikir gayrimenkul itibarını kaybetmektense parasını kaybetmeyi ilke edinmiştir.


4-Müşteri memnuniyeti en ön planda tutularak çalışılacaktır.


5-Müşterilerimizin istekleri öncelikle çok iyi belirlenecek ve bu isteklerle alakalı stratejiler geliştirilip kişiye özel uygulamalarla müşteri yanıltılmadan doğru hızlı ve zamanında çözümler sunulacaktır.


6-Klasik emlakçılık yerine çağdaş yenilikçi ismimizden de anlaşılacağı gibi yeni fikirler üretmek ve uygulamaya sokmak önceliğimiz olacaktır.


7-Her fikir gayrimenkul çalışanı kariyerinde kendini kanıtlamış kişilerden oluşmuştur ve yukarıda ki yazdığımız etik kurallara uymayı kabul etmiş ve yeminle işe başlamıştır.


8-Satışını üstleneceği gayrimenkulün öncelikle çok iyi analiz eder konumu, diğer satılıklarla mukayesesini artılarını ve eksilerini rapor haline getirerek ekspertizini yaparak öncelikle sunumla mal sahibini bilgilendirir ve mal sahibinin de görüşleri doğrultusunda satış stratejileri ve doğru fiat belirlenerek satış süreci başlatılır.


9- satış sürecinin en önemli ayağı gayrimenkulün resimleri ve tanıtım videosu çekimi yapılır


10-çekilen resimler internet sitemize ve anlaşmalı hürriyet emlak-sahibinden,milliyet emlak gibi çok sayıda siteye yüklenir çekilen video montajdan geçtikten sonra cd ye aktarılır

 

 

Arama